+48 791 196 825

Login

Sign Up

After creating an account, you'll be able to track your payment status, track the confirmation.
Username*
Password*
Confirm Password*
First Name*
Last Name*
Email*
Phone*
Contact Address
Country*
* Creating an account means you're okay with our Terms of Service and Privacy Statement.
Please agree to all the terms and conditions before proceeding to the next step

Already a member?

Login

Poznaj moje usługi

Popraw swój wizerunek w mediach społecznościowych i zamów pakiet profesjonalnej obsługi, dzięki czemu będziesz mógł skupić się na rozwoju swojej firmy.  

Instagram

Pomogę Ci założyć profil, podpowiem jak tworzyć angażujące treści, stworzyć spójną komunikację marki, dzięki której zbudujesz długotrwałe relacje z klientami.

Grafika

Tworzę projekty do social mediów i innych reklam. Specjalizuję się w tworzeniu spójnej grafiki reklamowej na potrzeby Twojej firmy. Montuję filmiki, rolki/reelsy.

Fotografia i video

Czy wiesz, że profesjonalne zdjęcia i filmy reklamowe powodują pozytywną decyzję zakupową Twojego Klienta? Ważne jest pierwszego wrażenie!

Copywriting

Chcesz się wyróżnić? Czy wiesz, że dobra treść na stronie www i w social mediach poprawia wizerunek firmy i zwiększa sprzedaż? Dobrze trafiłeś, zgłoś się do mnie.

Strony www, sklepy

Projektuję strony internetowe w WordPress dostosowane do urządzeń mobilnych i łatwe w obsłudze. Będę Twoim wsparciem przy tworzeniu sklepu internetowego. 

Wirtualne spacery

Wyszukiwarka Google odgrywa ważną rolę w rozwoju firm. Zdobywaj nowych klientów dzięki publikacji wirtualnego spaceru po Twojej firmie na mapach Google Steer View.

Kampanie reklamowe

Facebook Ads. Tworzę skuteczne reklamy korzystając z możliwości systemu reklamowego FB. Wspólnie określimy cel i budżet reklamy oraz Twoją grupę docelową.

Newsletter

Budujesz listę email? Przygotuję dla Ciebie kampanię we Fresh Mail, MailerLite, GetResponse. Stworzę ciekawe szablony emaili, pomogę we wdrożeniu newslettera.

Konsultacje

Nie masz czasu na spotkanie? Umów się na konsultacje online. Poznaj tajniki social mediów w teorii i praktyce. Dla większych grup realizuję warsztaty stacjonarne.

Gadżety z logo

Szukasz materiałów i gadżetów reklamowych z logo Twojej firmy? Świetnie trafiłeś, u mnie zamówisz rollupy, parasole, długopisy, ubrania, torby, balony i inne produkty.

Podróże biznesowe

Zorganizuję dla Twojej firmy wyjazd biznesowy w dowolny zakątek naszego globu. Zmotywowani i zadowoleni pracownicy są kręgosłupem każdego przedsiębiorstwa.

Wirtualna Asysta

Specjalizuję się w tworzeniu stron internetowych. Administruję strony www, prowadzę biura online i utrzymuję kontakt z Klientem, tworzę grafik do social mediów.