+48 791 196 825

Login

Sign Up

After creating an account, you'll be able to track your payment status, track the confirmation.
Username*
Password*
Confirm Password*
First Name*
Last Name*
Email*
Phone*
Contact Address
Country*
* Creating an account means you're okay with our Terms of Service and Privacy Statement.
Please agree to all the terms and conditions before proceeding to the next step

Already a member?

Login

Poznaj opinie

tych, którzy mi zaufali
 • Od wielu lat pracuję wśród ludzi i z ludźmi. To moje naturalne i komfortowe otoczenie. Kompletnie jednak nieznany jest mi świat social mediów. Dzięki Asi @joannamarketingpl w ciągu kilku spotkań udało mi się ogarnąć temat i stworzyć profil, który zaczął mieć sens i interesującą grafikę. Dla wszystkich laików instagrama, facebooka, blogów i innych polecam rozmowy z Joanną Wojtas. Powodzenia!

  Karolona Brusić
  @karolina.dubrownik
 • Asia zajmuje się marketingiem i reklamą w mojej firmie, prowadzi instagram i facebook @biuropodrozygpt, wdrożyła nową stronę www.gptravel.com.pl, reprezentuje firmę GREAT POLISH TRAVEL IWONA KURYŁO na targach turystycznych i spotkaniach biznesowych. Potrafi wykorzystać swoją wiedzę do marketingu szytego na miarę, dzięki czemu ja śpię spokojnie, bo przecież nie muszę znać się na wszystkim i mogę skupić się na własnej pracy. Asia osiąga świetne wyniki kampanii reklamowych prowadzonych dla mojej firmy, ma znakomite podejście do klienta. Taka współpraca to czysta przyjemność, wspólnie tworzymy zgrany zespół, a miła atmosfera i profesjonalne doradztwo przekłada się na wyniki mojej firmy. 

  Iwona Kuryło
  @biuropodrozygpt
 • Z czystym sumieniem mogę polecić Agencję Marketingową Joannę Wojtas do prowadzenia social media oraz wypromowania firmy. Pani Joanna ewidentnie jest osobą, która robi to co lubi z czystą pasją i chęcią pogłębiania swojej wiedzy, dzięki czemu wiem, że naprawdę mogę liczyć na fachową i rzetelną pomoc. Facebook, Instagram to nie moja „bajka”, natomiast w obecnych czasach jakże ważna dziedzina marketingu. Pani Joanna od kilku dobrych miesięcy pomaga mi ogarnąć temat związany prowadzeniem Facebooka, Instagrama oraz kampanii reklamowej. Pomogła zaistnieć mojej firmie NZOZ PROFIMED MĘŻYK SP. J. na rynku, co oczywiście przekłada się na wzrost zadowolonych klientów.

  Marta Mężyk-Badura
  @profimedstomatologia
 • Gorąco  polecam Agencję Marketingową Joanna Wojtas. Przed poznaniem Joanny próbowałam na własną rękę opanować publikacje na Instagram i na Facebook, ale jak sami wiecie, nie jest to łatwe. Czułam się  często  zagubiona i zajmowało mi to masę czasu. Wspólne spotkania  z Joanną pozwoliły mi na większą swobodę w social mediach.  Już po jednej lekcji udało mi  się  wiele zrozumieć. Jej profesjonalne podejście i duże zaangażowanie  są bezcenne dla takiego laika jak ja. Współpraca z Joanną to prawdziwa przyjemność, pomoże  Wam stworzyć ciekawe posty  i relacje w mediach. 

  Joanna Wróblewski
  @przewodnikpoparyzu
 • Asia to osoba, która mi bardzo pomogła. Kiedy okazało się że nagle trzeba działać w internecie, czego ja nie umiałam i byłam tym przerażona to skierowałam się do specjalistki. Jeżeli ktoś z Was potrzebuje zadziałać na instagramie lub facebooku, potrzebuje pomocy żeby nauczyć się jak tworzyć ciekawe relacje, jak być na bieżąco w social mediach, jak tworzyć różne posty w programach, które są do tego stworzone, jak nie bardzo rozkminiacie o co chodzi z tymi hasztagami, to polecam współpracę z Joanną Wojtas. To jest specjalista od takich spraw. Przeprowadziła mnie za rączkę przez takie zagadnienia. Jeżeli ktoś ma problem jak swój mały biznes promować w internecie to bardzo polecam konsultacje z Joasią.

  Marta Bielecka
  @marta.bielecka.przewodnik
 • Dla firmy, stawiającej pierwsze kroki na rynku, prowadzenie działalności to wiele wyzwań. Niewątpliwie jednym z nich jest szeroko pojęta reklama oraz zaistnienie w mediach społecznościowych. Nieocenioną pomocą, w moim przypadku było wsparcie Pani Joanny, która zajęła się prowadzeniem jak i wprowadzeniem marki na tą płaszczyznę. Profesjonalne, a zarazem indywidualne podejście do klienta, pozwala na wypromowanie mojej marki. Owocna oraz bardzo komunikatywna współpraca, która mam nadzieję i zawiąże się na lata. Tym samym polecam fachowe doradztwo, poparte doświadczeniem w swojej dziedzinie. Dziękuję za pomoc.

  Barbara Kalbarz
  @silochi_poland
 • Po rozmowie z Joanną zdecydowałam się utworzyć swój profil na instagramie. Ona krótko, zwięźle przekonała mnie, że warto! Pomogła stworzyć projekt, pokazała co i jak robić dalej. Mam zamiar rozwijać swój profil we współpracy z Nią. Dziękuje za impuls i wsparcie w każdym tygodniu. Polecam współpracę z Joanną, jako osobą kreatywną, konkretną i sumienną. Dziękuję.

  Barbara Szczepanowicz
  @barbaraszczepanowicz
 • Współpraca z Asią to czysta przyjemność. Jeżeli potrzebujesz motywacji, świeżego spojrzenia, wiedzy w  teorii i praktyce jak okiełznać swoje konto na Instagramie – polecam gorąco kontakt z Asią! Jest osobą bardzo zaangażowaną we współpracę i każdy pojawiający się problem traktuje jak wyzwanie. Ja już skorzystałam z jej pomocy, wiec z autopsji mogę powiedzieć – WARTO!

  Żaneta Kubaszko
  @kubaszko_cord
 • Asia to niezwykła osoba, która spadła mi z nieba. Poznałam ją przy okazji zbiórki publicznej na rzecz mojego syna Pawełka. To osoba niezwykle pracowita, zaangażowana, ambitna i kreatywna. Dzięki jej inicjatywnie powstał profil na Instagramie o Pawełku; to ona jest jej menagerem i twórcą. Czyni czary mary! Jest wizjonerką, która wykorzystuje swoje pomysły w oparciu o profesjonalną wiedzę. Uparcie dąży do celu i wykorzystuje okazje do rozwoju i samorealizacji. Przy tym wszystkim stale jest uśmiechnięta, poraża optymizmem i niezłomną wiarą w człowieka. Ufam jej. Naprawdę miło, że pojawiła się w naszym życiu.

  Katarzyna Rutkowska
  @pawelekrutkowski
 • Bardzo polecam współpracę z Asią, nauczyła mnie jak prowadzić mój profil na Instagramie, dzięki czemu zdobyłam nowych klientów. Asia zapewnia profesjonalne konsultacje online!

  Anna Burdekowska
  @annaburdekowska