+48 791 196 825

Login

Sign Up

After creating an account, you'll be able to track your payment status, track the confirmation.
Username*
Password*
Confirm Password*
First Name*
Last Name*
Email*
Phone*
Contact Address
Country*
* Creating an account means you're okay with our Terms of Service and Privacy Statement.
Please agree to all the terms and conditions before proceeding to the next step

Already a member?

Login

O mnie

Kim jestem?

W czym Ci mogę pomóc?

Miło mi Cię powitać w moim marketingowym świecie. Jestem Social Media Managerem. Na luzie i bez stresu pomagam w zakładaniu i prowadzeniu profili firmowych na Instagramie. Wspieram działania marketingowe wielu firm.

Kończąc geografię na UJ, a potem studia podyplomowe na SGH w Warszawie na kierunku zarządzenie i marketing (bardzo dawno temu) nie zdawałam sobie sprawy jak moje życie się potoczy i jak mocno marketing internetowy wkroczy w nasze życie. Od zawsze drzemała we mnie dusza kreatywnego poszukiwacza przygód, uwielbiam nietuzinkowe i nowoczesne rozwiązania… I teraz jestem na tym etapie swojego życia, że pragnę rozwijać się dalej i czerpać z życia pełnymi garściami to, co sprawia mi ogromną frajdę.


Ten pierwszy krok nie był łatwy. Trudno było pozbyć się perfekcyjności i po prostu zacząć działać… tu i teraz. Jednak wyszłam ze swojej strefy komfortu i pozbyłam się ograniczeń i zrozumiałam co w ogóle ma być tym pierwszym małym krokiem. Zebrałam siły i ruszyłam z miejsca. Od 23 września 2021 r. prowadzę własną działalność gospodarczą i jestem z siebie dumna! Cieszy mnie każdy dzień i każdy Klient w mojej pracy, a to dla mnie najważniejsze! Wspieranie biznesów w ich marketingowym świecie jest moją misją.

Zapraszam do współpracy!